KONST / Litografier / Färglitografi 10928069
*
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 11:11:00
1
200 kr
27/2 19:46:35
2
200 kr
27/2 19:46:35
1
200 kr (Budbetjänt)
27/2 19:52:28
2
300 kr
27/2 20:09:31
1
350 kr
27/2 20:12:01
2
400 kr
27/2 20:16:42
1
Vinnande bud
27/2 20:17:58
2
500 kr
27/2 20:17:58
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 11:11:00 | 1 | 200 kr |
27/2 19:46:35 | 2 | 200 kr |
27/2 19:46:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
27/2 19:52:28 | 2 | 300 kr |
27/2 20:09:31 | 1 | 350 kr |
27/2 20:12:01 | 2 | 400 kr |
27/2 20:16:42 | 1 | Vinnande bud |
27/2 20:17:58 | 2 | 500 kr |
27/2 20:17:58 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27